Rozë

Çfarë po ‘zihet’? Vajzat e Lutfi Hazirit në përgaditje për një projekt

Autori: Gazeta inFokus 16:48 | 03 May 2021

Vajzat e të parit të Gjilanit, Lutfi Haziri, vazhdojnë të marrin gjithë vëmendjen në mediet rozë.

Edhe pse janë të komentuara për jetën e tyre luksoze dhe për pozat në Instagram, ato janë duke u bërë gati për një projekt të përbashkët.

Këtë e ka berë me dije, Kënga Haziri, në një intervistë për ‘No Filt’ duke mos dhënë më shumë detaje.

Kujtojm, Kënga, Lotina dhe Mimas njihun për fizikun e tyre dhe për jetën të cilën bëjnë./Blic/

Të tjera