Rozë

Çfarë po paralajmëron Rita?

Autori: Gazeta inFokus 09:54 | 12 January 2019

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, ka bërë një postim në Instagram duke paralajmëruar diçka të re.

“Mezi po e pres këtë fundjavë pasi kam punuar shumë gjatë kësaj jave me gjithë ato gjëra të mrekullueshme që i kam përgatitur për të gjithë fansat e mi! Nuk më pritet deri sa t’i shihni të gjitha!!! Po 2019!!!!!”, ka shkruar ajo tek fotografitë e postuara në këtë rrjet social.

Për pak minuta ky postim ka marr me qindra pëlqime e komente nga ndjekësit e saj, duke i bërë me dije se janë krah saj dhe duke e pritur befasinë me padurim.

Të tjera