Rozë

Çfarë po paralajmërojnë Noizy dhe Era Istrefi? Postimi i fundit i këngëtarit bën ‘lëmsh’ rrjetin

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 10 June 2024

Ndonënse na ndajnë vetëm 2 javë nga koncerti “Alpha 3” i këngëtarit Rigels Rajku i njohur me emrin e artit si Noizy ka publikuar sëfundmi në llogarinë e tij në “Instagram” një video ku mesa duket po punohet për xhirimet e një videoclipi.

Noizy shihet krahas këngëtares me famë ndërkombëtare Era Istrefi.

Dyshja duken me të njëjtin dizajn veshje, çka ngre dyshimet se po regjistrojnë sekuenca të një bashkëpunimi i cili pa dyshim si çdo hit i Rajkut do të ndezë atmosferën në sezonin e verës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera