Sport

Çfarë po ndodhë në Skenderaj, Llapi po e ‘shkatërron’ Drenicën në pjesën e dytë

Autori: Gazeta inFokus 14:28 | 25 November 2021

Drenica dhe Llapi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, skuadra e Llapit e ka realizuar edhe golin e pestë në pjesën e dytë.

Golin e pestë për llapjanët e ka realizuar Bujar Idrizi, i cili shënoi në minutën e 68’ për rezultatin 5-1./Gazeta inFokus/

 

 

Të tjera