Sport

Çfarë po ndodhë me Milanin? Lazio shënon edhe golin e dytë

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 26 April 2021

Lazio dhe Milani po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 33-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohen në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, skuadra e Lazios e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 53’.

Golin e dytë për vendasit e ka realizuar Joaquin Correa./Gazeta inFokus/

Të tjera