Sport

Çfarë po ndodhë me Milanin? Interi shënon edhe golin e tretë

Autori: Gazeta inFokus 16:32 | 21 February 2021

Milani dhe Interi po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Interit e ka trefishuar epërsinë (0-3) në minutën e 66’.

Golin e tretë për ‘Zikaltërit’ e ka realizuar Romelu Lukaku.

Më poshtë keni golin e shënuar nga sulmuesi belg./Gazeta inFokus/

Të tjera