Sport

Çfarë po ndodhë me Arsenalin? Villarreali i shënon edhe golin e dytë

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 29 April 2021

Villarreali dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de la Ceramica’, skuadra e Villarrealit e ka dyfishuar epërsinë 2-0 në minutën e 29’.

Golin e dytë për vendasit e ka realizuar Raul Albiol./Gazeta inFokus/

Të tjera