Lajme

Çfarë po ndodhë? Bien faqet e të gjitha komunave në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 18:51 | 28 March 2023

Të gjitha web faqet e komunave të Kosovës janë jashtë funksionit.

Vetëm ajo e Komunës së Prishtinës është duke funksionuar momentalisht, shkruan Gazeta Infokus.

Derisa faqet e komunave si, Gjilani, Mitrovica, Ferizaj, Vitia, Kamenica, Skenderaj, Gjakova, Peja, Drenasi, Deçani, Rahoveci, Suhareka, Prizreni, Dragashi, Klina, Ranillugu, Leposaviçi, Zevçani, Mitrovica e Veriut dhe Zubin Potoku, nuk janë duke funksionuar.

Ende nuk dihen shkaqet se pse web faqet e këtyre komunave nuk janë në dispozicion për qytetarët.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që qytetarët kanë problem me qasjen në web faqet e komuanve, kjo sepse edhe në të kaluarën ka pasur probleme të tilla./Gazeta Infokus/ 

Betejat dramatike në “Perëndimin e Egër” basketbollistik

Të tjera