Rozë

Çfarë po ndodh mes Borës dhe Noizyt? Kjo video çmend rrjetin

Autori: Gazeta inFokus 16:06 | 10 January 2022

Nga të gjitha momentet e bukura të festës së ditëlindjes së Borës, një video po bën xhiron e rrjetit dhe bëhet fjalë për një moment mes saj dhe Noizyt.

Akoma nuk dihet se çfarë po ‘zihet’ mes dyshës, por video në vazhdim lë shumë për të dashiruar, shkruan GazetaBlic.

Në video shihen Noizy dhe moderatorja teksa shkëmbejnë shikime dhe buzëqeshje në fytyrë.

Të tjera