Sport

Çfarë po ndodh me finalen e Champions League

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 28 May 2022

Është vendosur për t’u shtyrë edhe një herë tjetër fillimi i finales së Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Real Madridit.

Fillimisht ndeshja u shty deri 21:15, pastaj deri 21:30, kurse tani është vendosur të shtyhet deri në 21:36, shkruan Gazeta Express.

Ndërkohë lojtarët kanë hyrë në zhveshtore dhe me sa duket tani gjithçka është gati.

Shtyrja vjen pasi tifozët e Liverpoolit nuk kanë arritur që të hyjnë në stadium, teksa mijëra ulëse kanë mbetur të zbrazta.

Të tjera