Rozë

Çfarë ndodhi papritur? Robert Berisha shkëmben një puthje me bukuroshen në mes të emisionit

Autori: Gazeta inFokus 18:49 | 06 January 2022

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për audiencën.

Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Por, nga ajo martesë dhe dashuri e tyre lindi gjëja më e rëndësishme e tyre, vajza, Renee.

E pas ndarjes, Roberti ka vazhduar me disa lidhje të shkurta me vajza të ndryshme.

Ai se fundmi ka marrë pjesë si opinionist në emisionin Lovestory në Shqipëri.

Ka qenë konkurrentja, Kleona ajo që nuk i ka rezistuar Robertit.

Ajo ka shkuar afër tij dhe e ka puthur në buzë. Kjo ka nxitur reagimin e të gjithë të pranishmeve.

Për me tëpër shikoni videon…

Të tjera