Sport

Çfarë ndeshje e ‘çmendur’ po zhvillohet në ‘Allianz Arena’, PSG rikthen rezultatin ndaj Bayernit

Autori: Gazeta inFokus 22:35 | 07 April 2021

Bayern Muncheni dhe PSG po luajnë momentalisht në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’, skuadra e PSG e ka rikthyer rezultatin në 2-3.

Golin e tretë për parisienët e ka realizuar Kylian Mbappe në minutën e 68’ të ndeshjes.

Më poshtë keni golin e shënuar nga sulmuesit francez, për të cilin është goli i dytë në këtë takim./Gazeta inFokus/

Të tjera