Rozë

Çfarë ka ndodhur, Dafina Zeqiri e largon motrën e saj nga lista e miqve në Instagram

Autori: Gazeta inFokus 21:08 | 04 October 2023

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka larguar nga lista e miqve të saj në Instagram, motrën e saj, Tringa Zeqirin.

Dy motrat, në një kërkim në llogaritë e tyre, duket se nuk ndjekin më njëra-tjetrën për arsye ende të pa qarta.

Këngëtarja e cila këtë periudhë është folur mjaft për romancën e saj të re, ka edhe një motër tjetër më të vogël të quajtur Besa, për të cilën është raportuar edhe kohë më parë që nuk flasin.

-Advertisement-

Ndryshe, Dafina ka lindur e rritur në Suedi, ndërsa karrierën artistike e zhvilloi në Kosovë me rikthimin e saj në Kosovë në vitin 2008.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
UNI – Universum International College ka hapur afatin për provim pranues në drejtimet Fizioterapi, Teknik Dentar dhe Estetikë & Higjienë…

Të tjera