Sport

Çfarë goli nga Dembele, Barcelona në epërsi ndaj Sevillës

Autori: Gazeta inFokus 21:19 | 03 March 2021

Barcelona dhe Sevilla po luajnë aktualisht në kuadër të ndeshjes kthyese në Kupën e Mbretit, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në ‘Camp Nou’, blaugranët kanë kaluar në epërsi në minutën e 13-të falë golit të shënuar nga sulmuesi francez, Ousmane Dembele.

Me poshtë gjeni pamjet e golit./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera