Rozë

Çfarë formash, Farrah Abraham i lë pa fjalë të gjithë (Fotot)

Autori: Gazeta inFokus 13:40 | 16 August 2019

Ajo mori një tjetër raund të injeksioneve për forcimin e të pasmeve pesë ditë më parë, më 10 gusht.

Dhe Farrah Abraham tregoi rezultat e operacionit, duke zhveshur në një rrobë banje shumë të vogël.

28-vjeçarja i la pak vend imagjinatës, ndërsa shëtiste në pishinën e hotelit të saj në Los Angeles.

Kostumi i Farrah ishte i një modeli leopardi dhe shumë i vogël për të mbuluar formayt e saj dhe pjesët intime.

Të tjera