Rozë

Çfarë është duke ndodhur me Efin? Rikthimi në shtëpi i hap “telashe” jashtë banores së “BBVA”

Autori: Gazeta inFokus 20:02 | 20 April 2023

Instagrami” këtë vit ka qenë shumë i lidhur me ndryshimin e klimës brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ku një banor akuzohej me të padrejtë followrsat e tyre rriteshin frikshëm dhe kur po ai banor i “prishte qejfin” fansave menjëherë ata i bënin “unfollow”.

Thënë kjo, preferencat e publikut lidhur me lojën e banorëve është reflektuar në numrin e ndjekësve.

-Advertisement-

Ndërkohë, marrim rastin e Efit si banorja e cila fitoi nmbi 300 mijë njekësish pasi u pozicionua krah Luizit, banorit që shmica e shqiptarëve “shkulin flokët” për të.

Por, rikthimi i saj në shtëpi nuk është pritur dhe aq mirë pasi prishja e miqësisë me Luizin dhe Kiarën ka reflektuar dhe në llogarinë e banores në Instagram.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera