Lajme

Çfarë duhet të dijmë për Omicronin, njofton Ministria e Shëndetësisë

Autori: Gazeta inFokus 10:03 | 26 December 2021

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar këshilla të dobishme se si të mbrohemi nga varianti Omicron, me të cilin po përballet i gjithë globi.

Me anë të një postimi MSH shkruan: “Cili është varianti Omicron dhe si mund ta mbroj veten dhe të tjerët nga ky variant?”.

Më poshtë shihni këshillat e MSH-së rreth variantit të ri të Covidit.

Të tjera