Sport

“Çfarë dreqin thashë”, Pep i shkrin së qeshuri gazetarët-VIDEO

Autori: Gazeta inFokus 11:28 | 04 December 2019

Pep Guardiola pa ekipin e tij të triumfonte ndaj Burnley me rezultatin 1-4, ndërkohë që më pas doli në konferencë dhe foli për shumë çështje. Në një moment ai u ngatërrua dhe përmendi gjermanët e Bayern Munich, çka shkaktoi të qeshura në sallë.

“Dhe mendoj se Bayern Munich…”, u shpreh Pep, i cili goditi veten dhe shtoi: “Bayern Munich, çfarë dreqin thashë!. Nuk e di se çfarë mendova”. Lapsusi i spanjollit, sigurisht që po bën xhiron e internetit.

Të tjera