Sport

Çfarë çmendurie në “ETIHAD” për 7 minuta 4 gola (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:18 | 17 April 2019

Manchester City dhe Tottenhamin po zhvillojnë  duelin e dytë në kuadër të çerekfinales se Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Manchester City ka kaluar në epërsi në minutën 4’ më golin e realizuar nga Sterling, ndërsa Tottenhami i është përgjigjur më dy gola të shpejtë të koreanit Son duke e rikthyer rezultatin ne 1-2.

City në minutën e 11’ e barazoi rezultat 2-2, me golin e Bernardo Silvas./Gazeta inFokus/

Të tjera