Rozë

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 08 December 2021

Beatrix Ramosaj është emër i njohur i skenës sonë muzikore, dikur shumë më aktive dhe e pranishme se tani.

Një herë e një kohë, Beatrix Ramosaj merrte pjesë në festivale të ndryshme, ku edhe fitonte çmime të rëndësishme.

Por, vitet e fundit ajo ra disi në qetësi, madje u largua thuajse komplet nga muzika, e më shumë merrej me foto në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Një mga pasionet e mëdha të bukuroshes, janë edhe udhëtimet dhe para hyrjes në “Big Brother”, ajo ka ushëtuat shpesh në vende të ndryshme.

Të tjera