Sport

Çekiçi ‘godet’ Andorrën, i shënon gol të bukur nga pika e bardhë  

Autori: Gazeta inFokus 22:21 | 15 November 2021

Shqipëria dhe Andorra po luajnë aktualisht në duelin e fundit të kualifikimeve për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ’Air Albania Stadium’, kombëtarja e Shqipërisë ka kaluar në avantazh 1-0 në minutën e 74’.

Golin për shqiptarët e ka realizuar Endri Çekiçi, i cili shënoi nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera