Sport

Castillejo i Milanos ‘bombardon’ portën e Etrit Berishës (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 19:05 | 15 January 2020

Milano dhe Spali po luajnë momentalisht në kuadër të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

‘Rosonerët’ e kanë realizuar edhe golin e dytë në këtë takim.

Ishte Castillejo ai i cili realizoi për rezultatin 2-0 për Milanon.

Spanjolli realizoi një supergol në portën e portieri shqiptar, Etrit Berishës./Gazeta inFokus/

Të tjera