Sport

Çartet skuadra e Llapit, përmbysë rezultatin ndaj Drenicës

Autori: Gazeta inFokus 14:22 | 25 November 2021

Drenica dhe Llapi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, skuadra e Llapit e ka përmbysur rezultatin 2-1 në minutën e 52’.

Golin e dytë për llapjanët e ka realizuar Francisco Rivera./Gazeta inFokus/

 

Të tjera