Sport

‘Çartet’ Bayern Muncheni, e barazon rezultatin ndaj PSG-së

Autori: Gazeta inFokus 22:25 | 07 April 2021

Bayern Muncheni dhe PSG po luajnë momentalisht në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’, skuadra e Bayern Munchenit e ka barazuar rezultatin 2-2.

Thomas Muller në minutën e 60’ e ka shënuar golin e dytë për ‘Bavarezët’.

Më poshtë keni golin e sulmuesit gjerman./Gazeta inFokus/

Të tjera