Rozë

Capital T, me videoklip të nivelit Hollywoodian

Autori: Gazeta inFokus 18:32 | 13 October 2020

Prej ditësh ka paralajmëruar videoklipin e këngës, kushtuar personit më të shtrenjtë, nënës.

Reperi i njohur, Capital T, pak para publikimit të këtij videoklipi ka disa fjalë për të.

Sipas tij, klipi do të publikohet se shpejti dhe do të jetë i një niveli që s’është parë më herët në muzikën shqiptare.

“Së shpejti videoklipi, nivel i Hollywood-it”, ka shkruar Capital T në postimin e fundit.

Ndryshe, vetëm pak ditë më parë Capital T publikoi pjesën e dytë të albumit “Skulpturë”, ne të cilën është e përfshirë edhe kënga “Fjalët e nanës”

Të tjera