Rozë

Capital T i këndon dashurisë në këngën e re

Autori: Gazeta inFokus 17:40 | 04 May 2022

Reperi i famshëm kosovar, Capital T, ka publikuar këngën e tij të re.

“Për dashni”, titullohet projektin të cilin e ka shoqëruar me videoklip

Për tekstin dhe melodinë është kujdesur vet reperi ndërsa videoja muzikore është realizuar nga Gargia Global.

Këtë super projekt mund ta dëgjoni në linkun më poshtë.

Të tjera