Rozë

Candice, një “cowgirl” seksi

Autori: Gazeta inFokus 21:34 | 08 October 2019

Candice Swanepoel ka pozuar me bikine derisa ka folur se si ajo ishte larguar nga Afrika e Jugut në moshën 16 vjeçare për të vazhduar modeluar. “Afrika është një pjesë në zemrën time”, ka thënë ajo

Candice Swanepoel është njëra prej supermodeleve më të paguara në votë e cila udhëton çdo vit në linjat New York-Paris-Milano.

Por, shtëpia ku asaj i flenë zemra, është se vajza e ballinave e ka bërë të qartë këtë jave ku modeloj për linjën “Tropic Of C” është Afrika e Jugut.

Në një legjendë tepër prekëse, biondja bukuroshe ka biseduar edhe për kohën se kur ajo e la atdheun si një 16 vjeçare për të vazhduar karrierën në modeling. E vendi i saj i mungon asaj shumë.

“Një letër dashurie për Afrikën”, ka filluar ajo.

“E kam lënë Afrikën e Jugut kur isha 16 vjeçare për të vazhduar karrierën time, por kurrë nuk e kam lënë. Ju nuk zgjidhni për të jetuar në Afrikë, por Afrika jeton në ju dhe me mua Afrika është çdo ditë”.

Të tjera