Sport

Can udhëheq ekipin e javës së 35-të në Ligën Premier (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:59 | 02 May 2017

Java e 35-të në Ligën Premier përfundoi me ndeshjen mes Watfordit dhe Liverpoolit, të cilën Reds e fituan me golin e bukur të Emre Can.

Vlen të theksohet edhe fitorja e Tottenhamit ndaj Arsenalit, por edhe ajo e Chelseat ndaj Evertonit.

Befasisht Manchester City barazoi ndaj Middlesbroughit, ashtu si Unitedi ndaj Swanseas.

Në formacionin e javës nga Goal.com, Bournemouthi dhe Southamptoni i cili barazoi me Hullin pa gola kanë më së shumti lojtarë.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera