Rozë

Butrint Imeri dhe Era Istrefi kapen ‘mat’, kalojnë pushimet në të njëjtin vend

Autori: Gazeta inFokus 23:00 | 11 January 2020

Askujt nuk do t’I shkonte në mendje se Butrint Imeri dhe Era Istrefi mund të kishin diçka mes vete.

Dyshja përmes postimeve në Instagram kanë zbuluar se po kalojnë pushimet në të njëjtin vend.

Butrinti ndodhet në Zvicër, në Shën Moritz nga ku ka postuar video nga fluturimi me helicopter e duke shijuar pamjet nga një lartësi e madhe.

Ndërsa një orë më pare edhe këngëtarja me famë botërore ka publikuar nga I njëjti qytet, teksa shihet duke udhëtuar.

Të tjera