Lajme

Burrit në Prishtinë ia vjedhin zingjirin nga qafa, telefonin dhe kuletën me dokumente personale

Autori: Gazeta inFokus 09:18 | 03 March 2024

Një burrë ka raportuar se tre persona të panjohur ia kanë grabitur një varëse në qafë, një telefon dhe kuletën me dokumente personale.

“GRABITJE- Prishtinë / 02.03.2024 – 01:50. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se tre persona të pa njohur me forcë i kanë grabitur një zinxhir të qafës, një telefon dhe kuletën me dokumente personale. Ankuesi ka pranuar tretman mjekësor në QKUK. Rasti është duke u hetuar.”

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera