Lajme

Burri nga Fushë Kosova njofton policinë se nuk e di vendndodhjen e gruas së tij

Autori: Gazeta inFokus 09:03 | 24 October 2021

Policia njofton për një grua të zhdukur nga Fushë Kosova.

Burri nga Fushë Kosova njofton policinë se nuk e di vendodhjen e gruas së …

Policia po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR /Lagjja 29, Fushë Kosovë 20.10.2021 – 08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin.

Të tjera