Lajme

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****

Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 17 January 2020

Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas zhvillimeve të fundit ku Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK nuk po mund të arrijnë një marrëveshje për bashkëqeverisje.

Statusi i tij është pritur me reagime nga më të ndryshmet. Komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar gjithashtu.

Të tjera