Lajme

Burri bënë gruan për spital në Prishtinë, policia jep detaje

Autori: Gazeta inFokus 09:45 | 25 October 2021

Një grua është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pasi është sulmuar nga një burrë.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, shkruan Gazeta Infokus.

Ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës 14:20.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport./Gazeta Infokus/

 

Të tjera