Lajme

Burim Ramadani i çon të fala Serbisë: Heroi po kthehet

Autori: Gazeta inFokus 11:51 | 27 April 2017

Ish-deputeti i AAK-së, Burim Ramadani, ka thënë se “heroi po kthehet” duke iu referuar lirimit të kreut të AAK-së dhe ish-kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj.

Madje Ramadani i ka “dërguar të fala Serbisë” në tre gjuhë, atë shqipe, angleze dhe serbe.

“Të fala Serbisë! Greetings to Serbia! Pozdrav Srbiji!  THE HERO IS BACK!”, ka shkruar ai.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera