Rozë

Bukuroshja në peshë, tregon asetet e saj (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 23 February 2021

Ashley Graham ka treguar asetet e saj të kolme derisa ka modeluar për gratë në peshë. “Gratë e kolme meritojnë të kënë veshje që ju përshtatën për trupi”

Ashley Graham ka filluar fushatën e re të marketingut për veshje të grave më peshë.

Të hënën, nëna e një fëmije, ka postuar një video ku duket e bukur në një pallto të hapur.

“Gratë e kolme meritojnë veshje që ju përshtatën dhe unë ua sugjeroj… @commonry brendi i ri australian i preferuar për mua. Favoritët janë xhinset Girlfriend!”, ka shkruar gruaja e Justin Ervin në legjendë të video.

Të tjera