Rozë

Bukuroshja kosovare mahnitë me foto nga Egjipti (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:45 | 26 April 2017

Miss Shqiptarja në Botë, Medina Hajra, ka befasuar me fotografitë e saj të fundit.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndërkohë që në fotografitë e postuara së fundmi, Medina shihet se posedon linja perfekte, shkruan arbresh.info

Bukuroshja me anë të fotografive, na le të kuptojmë se tashmë ka filluar pushimet verore në Mahmya të Egjiptit dhe duket se po kalon kohë mjaft të mirë.

-Advertisement-

Në fotografitë më poshtë mund të shihni se sa bukur duket ajo.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera