Rozë

Bukuroshja e kolme “çmend” rrjetin me foto të zhveshura

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 30 September 2021

Ylli i “Married At First Sight”, Ines Basic është shfaqur e zhveshur në një përmbajtje me pullë të kuqe për faqen erotike, “OnlyFans”

Ylli i “Married At First Sight”, Ines Basic i është bashkuar faqes erotike “OnlyFans” në fillim të këtij viti.

Të mërkurën, ylli i emisioneve televizive ka postuar një foto me pullë të kuqe në faqen për të rritur, por vetëm për të abonuarit.

“Këto foto që ju e keni pritur dhe kërkuar do të lansohen gjatë kësaj jave”, ka shkruar ajo derisa ka shpërndarë disa foto të zhveshura në Instagram.

Të tjera