Lajme

BSPK vendos sot lidhur me protestat e paralajmëruara

Autori: Gazeta inFokus 12:29 | 28 April 2022

Kryetari i Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Kosovës, (BSPK), Atdhe Hykolli ka filluar mbledhjen me përfaqësuesit e sindikatave të Kosovës.

Në këtë takim do të vendoset për datën e grevës dhe në lidhje me protestat e paralajmëruara.

Pas këtij takimi do të mbahet konferencë për media./kp

Të tjera