Rozë

Britney Spears i habit të gjithë me pamjen e saj

Autori: Gazeta inFokus 22:28 | 10 January 2020

Në vitin 2001 Britney Spears nisi edhe hapat e parë drejt suksesit të saj.

Ajo këndoi në ‘MTV Video Music Awards’ me një gjarpër rreth qafës, duke i habitur të gjithë të pranishmit.

Rreth dy dekada më vonë, këngëtarja amerikane tregoi se ka ende dashuri të madhe për këto gjallesa.

38-vjeçarja postoi disa imazhe në Instagramin e saj, ku shihet me bikini me lëkurë gjarpri.

Mirëpo, ajo që vihet re është fakti se Britney duket gati e shkatërruar.

38-vjeçarja mezi po e merr veten nga përdorimi i tepruar i alkoolit dhe drogës.

Të tjera