Lajme

Breshër i madh në Suharekë

Autori: Gazeta inFokus 17:26 | 28 May 2024

Reshje të mëdha të shiut të përcjella edhe me breshër kanë përfshirë sot komunën e Suharekës.

Portali ka siguruar pamje ku shihet se rruga është mbushur me breshër në fshatin Duhël të Suharekës.

Deri me tani nuk dihet për dëmët që ka shkaktuar ky breshër i madh.

-Advertisement-

Kujtojmë që ditë më parë reshje të mëdha të breshrit ka pasur në Prishtinë dhe disa qytetet të anamoravës si Ferizaj, Kaqanik, Han i Elezit./Gazeta10/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera