Lajme

Brendi me i ri “BerlingerHaus” vjen me – 50 % ZBRITJE!

Autori: Gazeta inFokus 13:45 | 19 November 2020

Shëndeti ështëgjëja me e çmuar e njeriut prandaj, është e domosdoshme qët’i kushtojmë rendësi, mënyrëssë të ushqyerit. Për të qenë një ushqim sa më i shëndetshëm, është e nevojshme, që t’i përmbaj dhe ruaj, të gjitha vleratushqyese.

Prandaj, nëse dëshironi t’i bëni vaktet tuaja sa më të shëndetshme, më pak të yndyrshme dhe t’i ruani vlerat ushqyese të saj, atëherë këtë gjë u’a mundëson Brendi më i Ri “BerlingerHaus”, me linjën “MetallicLineAquamarineEdition”, me gamën e gjerë të vegla për kuzhinë e cila vjen me – 50 % ZBRITJE në; tenxhere, tigana, tepsia, set thikash, Vluese Uji, Tosteretj…

Si përfitohet zbritja?!

Për çdo 5 € blerje, ju përfitoni 1 pullë ngjitëse. Mblidh 5 pulla ngjitëse dhe përfito – 50 % ZBRITJE!Produktet e “BerlingerHaus” janë të klasës së parë, unike në treg dhe me cilësi të lartë! Të gjitha këto, ju mundësojnë qëjutë kurseni kohën tuaj, energjinë dhe parat, e mbi të gjitha të hani shëndetshëm pasiqëkëto produkte, nuk përmbajnë substanca të dëmshme, nuk ngjiten në tigan, si dhe kanëdoreza rezistente ndaj nxehtësisë.

Brendin “BerlingerHaus” e gjeni ekskluzivisht vetëm në VivaFreshStore!

Për një familje me plot shëndet, në shtëpinë tuaj!

 

VivaFreshStore

…e Familjes!

Të tjera