Rozë

Brenda shtëpisë luksoze të Shkurte Fejzës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:14 | 21 August 2017

Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza, ka mbi 40 vjet karrierë në skenën tonë muzikore.

Gjatë gjithë këtyre viteve ajo nuk është ndalur asnjëherë së kënduari, brenda dhe jashtë vendit, me ç’rast edhe ka fituar mirë. Shkurta ka krijuar edhe kapital të konsiderueshëm.

Këngëtarja jeton në luks, e ne po zbulojmë pak nga shtëpia e saj.  /GazetaExpress/.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera