Sport

Brenda dhomës së Egzonës , Albatritit e Amelias së vogël (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 15:22 | 12 May 2017

Çifti simpatik Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona Brahimaj-Muqiqi ditë më parë janë prindër të një vajze të vogël të cilën e quajtën Amelia.
E gjithë familja Muqiqi këto ditë kanë përjetuar gëzimin më të madh në shtëpi, transmeton Gazeta Express.

Urime e dhurata të shumta i janë bërë Egzonës dhe Amelias së vogël. E natyrisht tradita e organizimit të një festë për ardhjen në jetë të Amelia, nuk mungoi as në familjen e këngëtarit Albatrit Muqiqi.

Ata kishin organizuar një festë të mrekullueshme me tortë, lule e trëndafila duke i uruar mirëseardhje Amelia së vogël.

Një ditë më parë i patë se si dukej torta për Amelian. Mirëpo këto imazhe se si duket dhoma e rregulluar me shtratin e vajzës, mund ta shihni përmes kësaj video që ka postuar Egzona në profilin e saj në Instagram.

Tani dhomës së Albatriti dhe Egzonës i është shtuar edhe shtrati i Amelias i cili duket shumë bukur i rregulluar.

Më poshtë mund të shihni edhe urimet e familjes Muqiqi , pasi kuptuan se u bënë me një anëtare më shumë në familje.

“Mirë se erdhe ne jete vajza jonë Amelia , falenderimi i takon Allahut”, ishte ky urimi që kishte bërë Albatriti .

“Mirë se erdhe ne jete vajza jonë Amelia falenderimi i takon Allahut”, ishte urimi i Egzonës.

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera