Lajme

Borell pas pak në konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 15:43 | 18 August 2022

Përfaqësuesi i Lartë i BE-së Josep Borrell pritet të dalë së shpejti para mediave për të treguar për atë prodhoi takimi i sotëm i nivelit të lartë mes kryeministrit Kurti dhe presidentit serb Vuçiq.

Siç njofton Zyra për Informim e BE-së, takimet janë drejt fundit.

“Takimet janë duke përfunduar Përfaqësuesi i Lartë i BE-së Borrell do të mbajë së shpejti fjalimin e tij për shtyp”, thuhet në njoftimin e fundit të BE-së

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera