Rozë

Bora Zemani tashmë ka një tjeter dashuri

Autori: Gazeta inFokus 22:46 | 09 January 2022

Bora Zemani, dikur një vajzë krejt modeste që e kërkonte me domeomos famen dhe suksesin, sot është ndër figurat më të njohura të ekranit.

Ajo, u bë tejet e famshme për shkak të prezantimit në “Përputhen”, ku është prezente prej tre dicionesh.

E bukura Bora, që është nënë e një djali, jetoi një lidhje mjaftë të përfolur me Donald Veshajn, i cili aktualisht është pjesë e BBV.

Bora sot feston 30-vjetorin e lindjes, sigurisht pa Donaldin, por me këtë mace simpatike.

Të tjera