Rozë

Bora Zemani publikon foto të reja me bikini

Autori: Gazeta inFokus 19:07 | 19 July 2022

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar të momentit. Ajo prej shumë muajsh është në qendër të mediave rozë dhe çdo postim i saj kthehet menjëherë në lajm.

Prej disa javësh, moderatorja ka nisur pushimet dhe duket se po relaksohet vërtetë.

Rreth një orë më parë, Bora ka ndarë në Instagram disa foto, ku shfaqet e veshur me bikini të  bardha në natyrë. Ajo duket shumë sensuale, ndonëse nuk i ka kushtuar një rëndësi të madhe grimit.

Komentet në fotot kanë qenë të shumta dhe nga më të ndryshmet. Ndjekësit e Instagramit e cilësojnë Borën “shumë të nxehtë”, “yll”, “bukuri” dhe shumë komplimenta të tjera.

Të tjera