Rozë

“Bora Zemani ka qenë në lidhje 185 herë”

Autori: Gazeta inFokus 23:03 | 09 November 2021

Alban Dyrmishi, ish-konkurrenti i Përputhen ka shpërthyer në akuza ndaj gjithë stafit të këtij emisioni.

Por, anash për të nuk ka mbetur as moderatorja Bora Zemani, për të cilën ka thënë se ajo njihet vetëm për lidhjet e saj.

Në postimin e bërë në llogarinë e tij në Instagram, ai ka thënë se ai ja ka qenë e lidhur plot 185 herë.

“Dhe e fundit Bora Zemani, prezantuesja mike e ngushtë e Olses dhe përsëri një nga njerëzit më të afërt të emisionit.

30 vjeç në jetën e saj, dihet sa sukses ka me lidhjet.

Është lidhur 185 herë e është ndarë 815 herë”– shkruan konkurenti në Instagram.

Të tjera