Rozë

Bora Zemani: Histaria ime me Doanladin histroi për t’u bërë film

Autori: Gazeta inFokus 22:52 | 22 October 2021

Mënyra se si është parë afërsia mes Doanldit dhe Semit, ka bërë që ish e dashura e Doanldit moderatorja e mirënjohur Bora Zemani, ka hyrë në “Big Brother VIP”, për të takuar Semin dhe Donaldin, duke u dhënë fund dyshimeve për një lidhje të mundshme mes Semit dhe Doanldit.

Gjatë momentit kur Bora Zemani u pyet se a është ndjerë keq nga ato që Semi ka treguar për lidhjen e Borës dhe Doanaldit brenda shtëpisë më të madhe shqiptare, ajo dha një përgjigje të jashtëzakonshme, shkruan Gazeta Infokus.

“Pse të ndihem në siklet, ajo nuk është një histori për t’u fshehur, përkundrazi është një histori e bukur, histori për t’u bërë film”, tha Zemani./Gazeta Infokus/

Të tjera