Rozë

Bora Takon dhe Donaldin, shumë emocione dhe një puthje e rrëmbyer

Autori: Gazeta inFokus 23:11 | 22 October 2021

Moderatorja e mirënjohur Bora Zemani ka hyrë për pak çaste në “Big Brother VIP” dhe përveç Semit ka takuar edhe Donaldin, me të cilin ka biseduar për qëndrimin e tij brenda shtëpisë më të madhe shqiptare.

Ajo e ka motivuar atë duke i thënë se ti mund t’ia dalësh. Duke i thënë se ajo për çfarë ajo e donte dhe vlerësonte ishte humori dhe pozitiviteti, shkruan Gazeta Infokus.

Në fund të takimit ka ndodhur edhe gjëja më e bukur mes tyre një puthje e rrëmbyer nga Donaldi.

Vërehet qartë se dashuria mes tyre është më e madhe se zënka, andaj gishtat e kryqëzuar për të dy dhe takimin e tyre pas përfundimit të “Big Brother VIP”./Gazeta Infokus/

Të tjera