Rozë

Bora me poza në diell shfaq linjat trupore në bikine

Autori: Gazeta inFokus 21:51 | 29 June 2022

Bora Zemani ka disa ditë që ka nisur pushimet verore.

Prezantuesja gjendet në Bodrum, nën shoqërinë e djalit të saj të vetëm, dhe nënës, shkruan “Kosovarja”.

Duke e shijuar bregdetin, në rrjetet sociale nuk mungojnë as fotografitë me pozat provokuese.

Së fundi, ajo ka shfaqur linjat e admiruara fizike në bikine derisa në ka bërë edhe një mbishkrim.

Ajo ka shkruar që nuk pranon asnjë thirrje derisa është duke i shijuar pushimet.

Të tjera